poniedziałek, 9 lutego 2009

Wiosna zawitala na Krakowskie

tom.krakus: Sobotni patrol w pięknym słońcu można uznać za prawie udany. Prawie bo zobaczyłem wielu rowerzystów a i eleganckich nie brakowało. Rowerzyści dopisali zwłaszcza nad Wisłą. Niestety nie dopisały baterie w mojej kasetce (to model aparatu :) ).

Dlatego też większość zdjęć pochodzi z okolic Krakowskiego Przedmieścia.

Piękny dzień zachęcił do wyjazdu nawet rodziny z dziećmi. Choć zdjęcie nie sugeruje jednoznacznie stawiam 100zł że na różowym rowerze porusza się młoda osoba płci żeńskiej :) (Ciekawe jak na to wpadłem co?)Dzień prawdziwie wiosenny, dziewczyny jeździły z gołymi głowami, w powodzi promieni słonecznych.

Sztuka parkowania we dwoje - zaparkować można także przy drzewku w słomianym kubraczku.
Pan miał szybki rower i sam był szybki. Sportowa bluza zgubiła jeden z 3 pasków :)Rowerzyści jeżdżą w te i we wte, a tymczasem lew trwa na posterunku i strzeże prezydenta niezależnie od opcji politycznej. Można powiedzieć - prawdziwa służba cywilna

5 komentarzy:

 1. pięknie, pięknie. wiosna nam się robi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Doda mi tego komcia czy nie?

  Co to ja miałam? A. Że miał być mróz a jest słońce i ciepełko, czuję że przybędzię nam pocztówek :) I podziwiam dziewczyny bez czapek, ja się nie odważyłam zdjąć nauszników. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzisiaj jest i zimno i słonecznie :-> Było znaczy

  OdpowiedzUsuń
 4. Najpierw było zimno i słonecznie, nawet żałowałam,że nie założyłam grubszych rajstopek do spódnicy. Jak wsiadałam do metra ok.14 to jeszcze świeciło słońce, jak wysiadłam na Bielanach to przywitał mnie wietrzny listopad. Dobrze,że się uodporniłam w międzyczasie na zimno.

  OdpowiedzUsuń