niedziela, 11 stycznia 2009

Kontakt

Otwieramy blog dla wszystkich Warszawiaków i nieWarszawiaków. Każdy może przysłać zdjęcie rowerzysty w ciekawym stroju, koniecznie na rowerze oczywiście. Wiek, płeć i styl obojętne. Opis mile widziany. Zdjęcie można wysyłać do lavinki i wujka Tomiego:
rower.warszawski (maupa) gmail.com

11 komentarzy:

 1. My blog. When you click an image it should darken the screen and present the image on the same page. It does this only for the initially loaded post. Selecting a different post it will not work. I did SOMETHING once before, probably something I didn't realize, and I had it working, then it broke again. Its a minor annoyance to backpage to a reset template. I hoped someone might know. Thanks

  OdpowiedzUsuń
 2. I see... sorry, I don't know even how to make this effect.

  OdpowiedzUsuń
 3. witam, od jakiegos czasu sledze owego bloga z niespelnioną nadzieja na ujrzenie prawdziwego miejkiego szyku na rowerze. zamiast interesujacego stylu czy perelek rowerowych, ktore niewatpliwie widac na ulicy jest tu wszystko to czego ogladac nie mam ochoty - np. byle jak odziane persony na wstretnych gorskich rowerach. czyzbyscie sadzili drodzy wladcy bloga ze takich widokow jest za malo na zewnatrz by musiec jeszcze zanieczyszczac przestrzen internetowa? wniosek z tego ze i za obiektywem nikt sie ciekawy nie czai, a szkoda. czepiam sie owszem ale radze zmienic nazwe bo CYCLE CHIC na waszym blogu to niestety śladowe ilosci.
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na szczęście bywanie na tym blogu nie jest obowiązkowe. Buziaki! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. witam, to prawda, że do big citys nam jeszcze trochę brakuje (wiem bo mieszkałem w takim big-u dość długo) ale myślę, że to nieważne chic czy nie chic..najważniejsze, że cycle bo to jest chic..pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. cholerny świat - jeżdżę po tym mieście dzień w dzień, jestem ślicznie ubrany i jeszcze mnie nikt nie "cyknął" ;-) no zaraz coś mnie trafi. kurde!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze możesz się umówić na specjalną sesję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. a to mozna tak na sesję się umówić :/ hm. a ja taki nieogolony ;-) no na razie się nie będę specjalnie umawiał. cały czas liczę, że mnie gdzieś w locie złapiecie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Polecam artykuł o początkach roweru w Polsce i Warszawskim Towarzystwie Cyklistów w najnowszej "Karcie" nr 63. Zdjęcia można podejrzeć tutaj: http://forum.karta.org.pl/?page_id=69
  Pozdro

  KasiaC

  OdpowiedzUsuń
 10. Pretty ładnego post. Właśnie natknąłem się na swoim blogu i chciałem powiedzieć, że mam naprawdę podobała przeglądania bloga. W każdym razie będę subskrypcji kanału i mam nadzieję, że wkrótce znowu piszesz!

  OdpowiedzUsuń
 11. Kiedy jest ciepło, łatwiej robić zdjęcia. No i aparat mam zreperowany. :)

  OdpowiedzUsuń