poniedziałek, 16 lutego 2009

3 kroki od ścieżki

Bywa, że nie starcza sił na jazdę na rowerze... ale nadal jeździ się na dwóch kółkach... ;)

dopisek To Mi'ego: a w Barcelonie widziałem specjalne ścieżki dla wózków, było to w miejscu, gdzie królowała kostka brukowa, dla wygody osób poruszających się na wóckach położono specjalny asfaltowy pas:10 komentarzy:

 1. Zainspirowała Cię Tukinka do sięgnięcia po te zdjęcia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie, i tak planowałam wstawić (to ostatnie zdjęcia z soboty,które wyszły miarę ostre) :) Niestety ze 4 rowerzystów wyszło mi tylko jako kolorowa plama :/

  OdpowiedzUsuń
 3. No, 3 foto is from Barcelona (Tomi foto)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spokojnie, jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie, Polacy się wzbogacą i nasi niepełnosprawni śmigać będą szykownymi maszynkami, rodzimego projektu i wykonania jak w tym linku:
  http://www.carbondesign.pl/, a wtedy drżyjcie obiektywy WCC ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten mi się podoba
  http://www.carbondesign.pl/rowery/handbike/hurricane-a.html
  elegancki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Do you know anything about code? I can't figure out why my image viewer isn't working properly. It had been at one time and now is broke. It will activate the viewer on the intitially loaded post, but selecting a different post it will not activate. I'm sure its trivial.

  OdpowiedzUsuń
 7. And where problem occurs? On your blog? Here? Somewhere else?

  OdpowiedzUsuń
 8. Wczoraj miałam mały problem wieczorem, nie widziałam ani jednego wpisu na stronie głównej. Czarna plama. Po dodaniu wpisu z wózkami wszystko znów się pojawiło. Wywalę łidżet z mbl, może to on psuje? I tak nie działa.

  OdpowiedzUsuń