środa, 1 kwietnia 2009

Miss Masy Krytycznej

W ostatni piątek, jak co miesiąc ulicami stolicy pojechała Warszawska Masa Krytyczna, w sumie 292 rowerzystów i rolkarzy. Możnaby pokusić się o wybranie Miss Masy Krytycznej, ale nie zazdroszczę ewentualnym jurorom - wybór byłby naprawdę trudny, dlatego ja o wybór Miss się nie pokuszę, tylko pokażę wam zdjęcia dziewczyn z Masy Krytycznej (dla mnie wszystkie są misskami).

Na początek zaczaiłem się na Krakowskim Przedmieściu pod daszkiem przystanku autobusowego (siąpiło) i robiłem zdjęcia rowerzystom dojeżdżającym pod Kolumnę Zygmunta, skąd startuje Masa. Niektóre rowerzystki jechały solo.Inne miały osobistego bodyguarda.A niektóre nawet liczną, profesjonalną i wzbudzającą respekt obstawę.Hej! A Ty gdzie? To nie w tę stronę!!!Potem przeniosłem się pod Zygmusia, gdzie czekaliśmy na start i szukaliśmy znajomych.

A że od stania robiło się chłodno, niektórzy rozgrzewali się jazdą.Wreszcie ruszyliśmy!A na tym zdjęciu oprócz doskonale widocznych dzięki kamizelkom dwóm rowerzystkom, w drugim planie (a właściwie w czwartym) możecie zobaczyć jak fajnie się jeździ na tandemie.Warsaw Ninja Cyclist... nie zazdroszczę kierowcom, którzy staną na jej drodze.


Czerwony Kapturek jest passe, teraz kręci się bajki o Czerwonych Czapeczkach!
A Masa bez tej pani w kapeluszu byłaby nieważna. Jest ona stałym bywalcem.Riksza oświetleniowo-nagłaśniająca. Dzielna rowerzystka udowadnia, że nie tylko panowie nadają się do ciągnięcia rikszy.Uhu, tutaj!A to prawidłowy odruch - przed wjechaniem w kadr trzeba poprawić fryzurę i wdziać promienny uśmiech.
Wujek To Mi zaprezentował rowerzystki, rowerzystami zajmie się lavinka, a wszystkie zdjęcia możecie obejrzeć tutaj: link do galerii.

A na koniec filmik z Masy, który skręcił i zmontował sofik.


WMK 27.03.2009 from sofik on Vimeo.

Summary: Critical Mass Miss. I won't choose which girl is Miss of Critical Mass... it's too hard. For me all of them are Critical Mass Misses. Here are photos of girls on Warsaw Critical Mass, lavinka will show guys. You can see all pictures on Picasa gallery.

3 komentarze:

  1. Moim typem na Miss MK mogłaby być cyklistka na żółtym rowerze szosowym...mogłaby, ale nic z tego. Kamizelka, w którą się przystroiła, ach nie będę dalej pisać...

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja głosuję na panią w kapeluszu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. @veloman - jest dzięki temu doskonale widoczna :-) Może w takim razie wyróżnienie jako Miss Bezpieczeństwa? (kask, kamizelka)

    OdpowiedzUsuń