piątek, 29 maja 2009

III Masa na Autyzm

Lada moment w wielu polskich (i nie tylko) miastach rusza majowa Masa Krytyczna. tymczasem u nas zdjęcia (wreszcie!) z III Masy na Autyzm, która pojechała 16 maja 2009. O co chodzi w Masie na Autyzm czytajcie tutaj.

A Masa na Autyzm zaczęła się deszczowo. Niektórzy zakładali różne kurtki, peleryny, inni wyciągali parasole, innym wystarczała bluza z kapturem... schronienie przed opadem zapewniały też drzewa.


Większość osób była ubrana na biało - uczestnicy dostawali pamiątkowe koszulki w tym kolorze. Osoby zaangażowane w organizację Masy, można zaś było poznac po koszulkach pomarańczowych.

A potem ruszylismy na miasto. oto wiadukt na którym umieściła się mocna ekipa fotografująco-filmująca. My kamerowaliśmy rowerzystów, a oni nam machali i obdarzali promiennymi uśmiechami.
Prawie jak słynna scena z Pulp Fiction.gadu-gadu
Triumfalny wjazd z powrotem na Pole Mokotowskie.
Pozdrowienia z Dalekiego Wschodu.I to by było na tyle. A wkrótce zapewne zdjęcia z dzisiejszej Masy, na którą została wydelegowana lavinka. Natomiast więcej zdjęć z Masy na Autyzm w galeriach na Picasie: lavinka, meteor2017.

Ach, i jeszcze film z Masy, który zmontował sofianeq. Na Warszawę spadł deszcz, potokami leje się ze mnie, zalane ulice odwieziono na izbę wytrzeźwień...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz