czwartek, 2 września 2010

Jesień na dobre zagościła w Warszawie

Dolny Mokotów i Ochota

Magda: Obawiam się, że jesień już na dobre zagościła w Warszawie. Na szczęście rowerzyści po kilkudniowym nieprzerwanym deszczu pogodzili się z tym faktem i przywdziali stosowne do okazji stroje :)

Nadejście jesieni wcale nie oznacza, że trzeba zrezygnować z eleganckich spódnic i butów na obcasie :) Wystarczy tylko dopasować do nich odpowiedni płaszczyk, cieplejszą chustę na szyję i wszystko gra!Jak widać na zdjęciu zostałam dostrzeżona przez ładnie i wygodnie ubraną panią, która wcześnie zaszczepia miłość do rowerów swoim dzieciom. Obawiam się, że wyszłam na zboczeńca, gdy okazało się, że po zrobieniu zdjęcia jedziemy w dokładnie to samo miejsce - oczywiście Pani z dzieckiem pierwsza, a ja za nimi, bo akurat przejeżdżała obok kolejna modna rowerzystka, której nie mogłam nie zrobić zdjęcia :)O niej właśnie mowa: buty na obcasie, spodnie w delikatną kropko-kratkę, jesienna kurteczka, chusta na szyi i młoda śliczna rowerzystka - mnie się podoba :)lavinka: Dziękujemy Magdzie za poświęcenie w ściganiu rowerków :)

2 komentarze:

  1. Magda zdecydowanie zasługuje na aparat łatwiej wykonujący udane fotografie. To co Ona spotyka na swojej drodze, jest naprawdę olśniewająco piękne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuję :)
    Niestety, lepszy aparat, to też droższy aparat, cięższy i większy aparat i raczej nie zmieści się w kieszeni płaszcza...

    OdpowiedzUsuń