środa, 4 kwietnia 2012

Rowerowa Gra Miejska - ścieżkami ursynowskich podróżników

Obszar: Ursynów


czas: 14. 04. 2012


REJESTRACJA OD 10:30


START: 11:00Uczestnictwo: otwarte 
Miejsce startu: Urząd Dzielnicy Ursynów, Al. Ken 61 
Obowiązkowy ekwipunek: rower, orientacja w terenie, znajomość znaków drogowych


"Ścieżkami ursynowskich podróżników" zamieni obszar Ursynowa w wielką planszę do gry. Czeka Was wiele niespodziewanych przygód i zwrotów akcji. Nastawcie się na kilka godzin niesamowitej przygody podróżniczej. Zaplątani w tajemnicze historie, będziecie mieli okazję dowiedzieć się więcej o tajnikach wielkich eskapad, poczuć smak morskich fal, zapachy egzotycznych portów, trud i przebłyski niesamowitości towarzyszące podróżom. Sprawimy, że każdy nawet z pozoru mało istotny detal tektoniki dzielnicy będzie mógł stanowić o wygranej. Bądźcie czujni i miejcie się na baczności !


Każdy z uczestników otrzyma na starcie kartę gry z zagadkami kierującymi do poszczególnych punktów rozgrywki. Prosimy o wcześniejsze przybycie ponieważ rejestracja uczestników odbywała się będzie przed grą na skwerze przed Urzędem Dzielnicy.


lavinka: Niestety nic więcej nie wiem, dostałam info linkiem, event na FB, który wyguglałam - nie działa. Trochę dziwne, że nie ma rejestracji on-line. Może z czasem dowiem się więcej.

2 komentarze:

  1. Do której godziny trwa impreza?

    OdpowiedzUsuń
  2. Info otrzymałam z poziomu info[at]warsawsun.pl i niestety nie podano w mejlu czasu trwania. Zazwyczaj to trwa do 15-16 (kiedyś byłam na podobnej zabawie na Żoliborzu), ale bardzo dużo zależy od organizatorów. Podejrzewam, że nie podali godziny, bo jeszcze jej nie ustalono.

    OdpowiedzUsuń