czwartek, 5 kwietnia 2012

Konkurs Fotograficzny z okazji Święta Cyklicznego

Organizatorzy krakowskiej odsłony święta zapraszają. Do 15 maja można nadsyłać zdjęcia o tematyce rowerowej (max. 5 zdjęć). Warunkiem jest rejestracja w serwisie Flickr.com, zdjęcia umieszczane są w specjalnej grupie Cyklofotografia2012. Trzeba również wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora. Najpierw dodajemy zdjęcia do Flickr.com, a dopiero potem wypełniamy formularz w którym podajemy linki do wstawionych zdjęć. Wstawione zdjęcia muszą mieć koniecznie podpis: "Praca zgłoszona do konkursu Cyklofotografia 2012".

Pamiętajcie także, że osoba widoczna na zdjęciu musi wyrazić zgodę na fotografowanie jej. W przypadku otrzymania nagrody i wyróżnienia uczestnicy konkursu pozwalają na publikowanie zdjęć konkursowych przez organizatora, wraz z imieniem, nazwiskiem i miastem autora, w celach promocyjnych i marketingowych. Stąd wymóg minimalnego rozmiaru nadsyłanych zdjęć 3-4megapikseli (czyli  dłuższy bok >2048 px).

O przebiegu konkursu i jego zasadach najwięcej można przeczytać w tekście regulaminu.

Pierwszą nagrodą jest rower miejski, nagrody za II-IV miejsce oraz wyróżnienia nie zostały jeszcze wybrane, organizator ma określić je później. Wszelkie pytania można zadawać pod tym e-mailem: wolnyrower@gmail.com Uczestnictwo w konkursie można dodatkowo zgłosić w serwisie facebook.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz