sobota, 27 sierpnia 2011

Cycle Chic na sierpniowej Masie Krytycznej

Tego dnia przygrzało słoneczko i wydawało się, że na Placu Zamkowym będą tłumy. Rzeczywiście było dużo ludzi. Ja wystąpiłam w specjalnie przygotowanej eleganckiej kreacji (na Masie po raz drugi, ale poprzednim razem było chłodniej i jechałam w bluzie). Sukienki koktajlowe idealnie nadają się do jazdy rowerem.


Ale wysoki obcas to nie moja specjalnosc.

Nie brakowało dziewczyn w sukienkach.

Ale sekcja szortowo-rybaczkowa nie pozostawała w tyle.

Rywalki zdeklasowała jednak najmłodsza samodzielnie rowerująca uczestniczka ruchu. Na Masie bywaja i młodsze dzieci, ale zazwyczaj jadą w fotelikach lub przyczepkach z rodzicami.

A na koniec rodzynek czyli pan, którego zgodnie z Tomim uznalismy za artystę.

Na koniec małe wyjasnienie, dziwne maski na rowerach i na twarzach masowiczów zostały rozdane przed Masą. Powietrze w stolicy jest bardzo zanieczyszczone (między innymi spalinami samochodów) i Zielone Mazowsze chcialo zwrocić uwagę na ten problem. Wiecej zdjec na PICASIE i u Tomiego na blogu.

5 komentarzy:

 1. Sukienka faktycznie pasuje, ale te buty... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety to moje jedyne buty na lato, które posiadam. Reszta się rozpadła :) Bardzo trudno dostać na mnie pantofle, bo mam delikatną skórę i wszystko mnie obciera, a latem to już dramat. Ostatnie sandałki, w których dałam radę chodzić-ścierały mnie 2 lata, zanim mi się porobiły odciski w tych miejscach i jakoś poszło. Niestety sandałki się popsuły i jestem skazana na toto. Bardzo wygodne, brązowe, kolorystycznie pasuje do wszystkiego i co najważniejsze, stopy mi nie krwawią :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj to faktycznie biedna jesteś. Na pocieszenie, w tym wypadku, to chyba dobrze, że jesień za pasem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie lepiej. Zawsze można włożyć skarpetę czy rajstopkę i jest spokój :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pana artystę widuję regularnie na różnych wydarzeniach w tzw. przestrzeni miejskiej... przed laty jeszcze na piechotę pamiętam... ale na tym rowerze wygląda zabójczo... :)

  OdpowiedzUsuń