poniedziałek, 29 października 2012

Reklama dźwignią handlu

Czyli reklamy na rowerach. Oby takich więcej, cudownie ożywiają miejski pejzaż. Dla ciekawskich, nie dostałam nic za reklamę owych przybytków, zwyczajnie przeszłam się spacerem Chmielną :)

niedziela, 28 października 2012

Veturilo nadal w modzie

Rowerzyści używający systemu Veturilo są częstym widokiem w centrum oraz na Bielanach. Jak w innych dzielnicach, nie wiem, nie byłam ostatnio :)

p.s. Przypominam, że każdy rower systemu Veturilo w Warszawie został już wypożyczony ponad 250 razy. Prawda, że super? Polecam pisać petycje do większych supermarketów i centr handlowych, by umieszczali tam parkingi Veturilo na wzór Arkadii. Przydałby się stojak tuż przy Galerii Mokotów, przy Złotych Tarasach, na Pradze przy Dworcu Wileńskim i tamtejszych sklepach.

sobota, 20 października 2012

poniedziałek, 15 października 2012

Rowerzystki z deptaku na Chmielnej

Chmielna to jeden z poligonów walki pieszych z rowerzystami i samochodami transportowymi, widziałam też kiedyś taksówkę. Polecam trening tutaj, przed wyjazdem do zachodnich miast, gdzie rowery są codziennym środkiem transportu i pojawiają się znienacka wszędzie :)

sobota, 13 października 2012

Rower transportowy po polsku

Czyli z lekkim przymrużeniem oka, widoczek podpatrzony w okolicy bielańskiego bazarku przy Wolumenie (pan akurat przy ulicy Kasprowicza, ten piach to resztka chodnika, remont trwa).

piątek, 12 października 2012

Bukiet i pan w kolorze blue

Beata: Niestety komórka z aparatem równie lichym jak mój refleks i śmiałość do robienia zdjęć obcym ludziom ale to wszystko nieważne - Pan wygrywa konkurencję :)

wtorek, 2 października 2012

Kratka i Czapka

Pocztówka z wakacji nadesłana przez Beatę. Zwróćcie uwagę na dopasowanie koloru nawijki na kierownicy do koloru sakw.  :)

Hej, podrzucam dwa zdjęcia z trasy wrześniowej wyprawy po lubelszczyźnie. Takie turystyczno - miejskie wariacje modowe :) 

 Pozdr 

 Ba