sobota, 24 marca 2012

Warsaw Cycle Street View

Jak wszyscy to wszyscy! Publikacja opóźniła się o jeden dzień ze względu na wczorajszą notkę bemowską, dziś nadrabiam zaległości. Zastanawiałam się przez chwilę, gdzie na pewno trafię fotkę cycle chic i padło na ostatnio otwartą ścieżkę rowerową wzdłuż traktu królewskiego, rejon od Placu Trzech krzyży do Łazienek. Z rozpędu przejechałam w dół skarpą i okazało się słusznie, bo na rogu z Gagarina przy ścieżce stoi dziewczyna w spódnicy. :)

Na pierwszy ogień idzie stylowa czarna holenderka z uroczą, na czarno ubrano rowerzystką jadącą wzdłuż wystawy fotograficznej na płocie.Potem dziewczyna w czerwonej chustce (chyba to nie są włosy), blisko parku.I wreszcie dziewczyna z rogu Belwederskiej i GagarinaI jeszcze parę fotek z okolic parku.
   

A teraz apel do rowerzystów warszawskich. Jeśli znajdziecie siebie na street view (jadących na rowerze oczywiście), podsyłajcie linki na nasz e-mail kontaktowy. Być może kiedyś zrobię oddzielny wpis z innych części miasta. Samochód gugli jeździł po Warszawie głównie w lipcu zeszłego roku. :)

6 komentarzy:

 1. gugl schmugl.

  Bracia nasi byli pierwsi:

  http://www.norc.hu/street-view/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem wiem, ale nawigacja po guglach jakoś mi bardziej pasuje. mimo że na Norcu czasem są lepsze zdjęcia. Niestety zrobili też tylko duże miasta. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twarze rozmazane. Tak trzeba?

  OdpowiedzUsuń
 4. Też uważam, że to bzdura (BTW widziałeś rozmazaną twarz papieża na Świątyni Opatrzności?), ale polityka ochrony prywatności google i tak dalej...

  OdpowiedzUsuń